Hammaliye Hizmeti

Eskişehir Eseren Nakliyat belli bir yerden, yeni bir yere eşyaların taşınması söz konusu olduğunda, hamallar söz konusu eşyayı uygun bir teknikle ve sahip olduğu fiziksel güç ile istenildiği şekilde taşınması işlemini gerçekleştirmektedir. Eşyaların güvenliğine önem veren her bilinçli vatandaşın, bu alanda güvenilir ve profesyonel bir hizmet işlerinde sizlerin yanında oluyoruz.

 

Eskişehir Hamaliye kapsamında eşyalarınızın bizlerle tamamen güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Müşterilerimize “kaliteli hizmet” anlayışı ile yaklaşırken, onlar için aynı zamanda olabilecek en uygun fiyatları sunarak, memnuniyet kazanmayı hedefleriz. Eskişehir Hammaliye Hizmeti ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için telefon numaralarımız:

 

Telefon: 0222 340 08 82 | 0222 340 1 340

 

Gsm: 0532 394 51 20 | 0506 504 62 32

 

Görseller

1
1
1
1

Etiketler

BİZ HASSAS ÇALIŞIRIZ

Beklentilerinizin üzerinde hizmet anlayışı için Eseren Nakliyat bir telefon uzağınızda...   Neden Eseren Nakliyat'ı tercih etmelisiniz?   Eseren Nakliyat olarak Türkiye'nin tüm bölgelerine taşıma hizmeti sunan firmamız T.C. Ulaştırma Bakanlığı'nın verdiği yetki belgelerine sahiptir. Ücretsiz... devamı >>

Web Tasarım