Ambalajlama

Ambalajlama hizmeti nakliyatın en önemli unsurlarından biridir. Eşyaların bir yerden bir yere nakli sırasında ambalajlaması iyi olmak zorunda paketleme iyi olmazsa taşınma esnasında darbe aldığı takdirde ciddi hasarlar meydana gelmektedir. Eskişehir Ambalaj Firmaları arasında Eskişehir Ambalajlama sektöründe yılların verdiği tecrübe, dikkat ve titizlikle 7 /24 kaliteli bir hizmet sunmaktayız.
 

Eskişehir Eseren Nakliyat olarak tecrübeli elemanlarımız ve ekipmanlarımızla nakledilecek eşyalarınızı komple havalı naylonla tek tek sarıyoruz. Yatak, yorgan hurç vb. eşyalarınızı streçle sarılır. Streç hava bile geçirmez. Yatak gibi yıkanması mümkün olmayan malzemeler streçle iki kat sarılır. Eşyalarınızda böylelikle taşınma esnasında darbe görse dahi hasar oluşmaz.

 

 

Amblalajlama hizmetimizle ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için telefon numaralarımız:

 

Telefon: 0222 340 08 82 | 0222 340 1 340

 

Gsm: 0532 394 51 20 | 0506 504 62 32

 

 

Görseller

1
1
1
1

Etiketler

BİZ HASSAS ÇALIŞIRIZ

Beklentilerinizin üzerinde hizmet anlayışı için Eseren Nakliyat bir telefon uzağınızda...   Neden Eseren Nakliyat'ı tercih etmelisiniz?   Eseren Nakliyat olarak Türkiye'nin tüm bölgelerine taşıma hizmeti sunan firmamız T.C. Ulaştırma Bakanlığı'nın verdiği yetki belgelerine sahiptir. Ücretsiz... devamı >>

Web Tasarım