Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmetimizle süreci hızlandıralım, riski en aza indirelim...

 

Asansörlü evden eve nakliyat taşıma sistemi yüksek katlı veya kamyonun bina girişine uygun şekilde park edilemediği yerlerde devreye giren harika bir sistemdir. Eskişehir'de artık oldukça yaygın olarak kullanılan bu taşıma hizmeti işinizi hem kolaylaştırır hem de eşyanın zarar riskini en aza indirir. Asansör taşınacak evin balkon ya da camına yerleştirilir.

 

Evin içerisindeki ekip eşyaları paketler ve asansör ile kamyona yüklenmesi için aşağıya indirir. 12. kata kadar çok rahatlıkla bu işlem yapılır. Zamandan ve çalışılacak personel sayısından tasarruf edilir. Özellikle beyaz eşyaların bina içerisinde dar olması sebebiyle zarar görmesi ve elektronik eşyaların hassasiyetinden kaynaklanan riskler önlenir.

 

Türkiye’de evden eve nakliyat alanında en büyük kolaylıklarından biri de asansörlü taşımacılıktır. Ev taşıtacak kişiler için asansörlü taşıma işlemi büyük kolaylık getirir. Eşyaların zedelenme, çizilme, kırılma riskleri ortadan kalkar. Eseren Nakliyat olarak asansörlü nakliyat hizmetini uygun fiyat ve yüksek kalite ile vermekteyiz.

 

Asansörlü nakliyat hizmetimizle ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için telefon numaralarımız:

 

Telefon: 0222 340 08 82 | 0222 340 1 340

 

Gsm: 0532 394 51 20 | 0506 504 62 32

Görseller

1
1
1
1
1
1

Etiketler

BİZ HASSAS ÇALIŞIRIZ

Beklentilerinizin üzerinde hizmet anlayışı için Eseren Nakliyat bir telefon uzağınızda...   Neden Eseren Nakliyat'ı tercih etmelisiniz?   Eseren Nakliyat olarak Türkiye'nin tüm bölgelerine taşıma hizmeti sunan firmamız T.C. Ulaştırma Bakanlığı'nın verdiği yetki belgelerine sahiptir. Ücretsiz... devamı >>

Web Tasarım